ELEKTRONIKA POD KONTROLOU

Komfort, na který se snadno zvyká...

Ovládejte celý váš dům dálkovým ovladačem, dotykovým panelem nebo aplikací na android nebo iOS. Věřte nám, je to pohoda pokud spolu veškeré periferie spolupracují. Elektroniku a systémy integrujeme do Control 4 a vy tak máte na dosah veškerý komfort, na který se tak snadno zvyká...

Ovládací menu Control 4 je dostupné v mobilním telefonu, tabletu, na TV a dalších zařízeních. Jednoduše tak můžete ovládat všechny systémy z jednoho místa. Dokážete nastavit a změnit intenzitu osvětlení, polohu žaluzií, kanál na TV, zdroj audio a video signálu, intenzitu vytápění a další hromadu funkcí. Pro všechny lze kromě manuálního zásahu nastavit také automatické funkce a scény.

Tedy například jedním stiskem tlačítka v menu Control 4 se zapne TV s požadovaným zdrojem signálu, audio HI-FI systém s požadovanou úrovní hlasitosti, utlumí se osvětlení, zatáhnou se venkovní žaluzie nebo rolety a zvýší se intenzita vytápění. Vše je připraveno na pořádné domácí kino. Podobným způsobem dokážete ovládat všechny zóny v celém objektu. 

Další skvělou funkcí je ovládání intercomu ( domácího telefonu) z menu vašeho zařízení. Stojí-li kdokoliv u vchodových dveří snadno jej identifikujete a rozhodnete se zda jej vpustíte do objektu a to i v případě, že nejste zrovna doma. 


Matice pro video

Systém video matice distribuuje zdroj videosignálu ( například satelitu) do různých zón v objektu. Tyto zóny pak ovládáte v menu Control 4. 

Více zón, více možností 

Spusťte nebo vypněte audio - video signál na druhém konci objektu aniž by jste tam museli fyzicky dojít. Děti nerady usínají bez televize? Již žádný problém, na dálku ji ovládáte...   

Matice pro audio

Systém audio matice distribuuje zdroj audiosignálu ( například domácího kina) do různých zón v objektu. Tyto zóny pak ovládáte v menu Control 4.

Domácí intercom

Domácí telefon je propojen napříč místnostmi objektu, ale také ke vstupní bráně. Bezpečně víte komu vzdáleně umožníte vstup do objektu.

Mobilní stojany pro TV

Aby váš interiér zůstal vzdušný namontujeme zasouvací systémy stojanů a držáků pro TV. Zařízení necháme "zmizet" do stropu, podlahy nebo stěny.

Podomítkové reproduktory

Novinkou v naší nabídce dokonale zaujmete všechny v prostoru kde podomítkové reproduktory hrají. tento důmyslný sytém podpoří čistý design interiéru.