MONTÁŽE LED OSVĚTLENÍ

Komplexní dodávka služeb pro váš projekt 

Instalace LED osvětlení na míru

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a instalaci osvětlení z LED pásků a hliníkových profilů. Při výrobě a montáži osvětlení kombinujeme různé světelné prvky dle přání klienta či požadavků architekta. Výsledkem je vždy nejen designový dojem, ale také skvělá funkčnost včetně propracovaného systému ovládání osvětlení. Na kvalitně zvládnutou technickou stránku všech našich instalací osvětlení si potrpíme... 

Kvalitu LED pásků a ovládacích prvků garantujeme díky vlastní produkci. LED profily odebíráme od světového lídra v této oblasti, společnosti KLÚS. Zdroje pro osvětlení využíváme pouze od společnosti  MEANWELL.  

Montáže LED osvětlení

Zabýváme se zakázkovou montáží LED osvětlení. K realizaci osvětlení přistupujeme vždy individuálně protože víme, že každá jednotlivá instalace LED osvětlení má různé vstupní a technické požadavky. Pečlivě vyslechneme vaše očekávání a navrhneme nejlepší možné řešení. Rádi navrhujeme neotřelá funkční řešení, které ještě umocní celkový design interiéru. 

Pro instalace osvětlení používáme prověřené komponenty, které máme sami dobře odzkoušené. Spokojenost zákazníků je našim prvořadým cílem. 


Služby spojené s montáží

Kvalitně zvládnutá příprava je půl úspěchu. Za dobu působnosti naší společnosti jsme získali přesah do různých oblastí a činností spojených se zakázkovou montáží LED osvětlení. Náš tým tvoří elektrikáři, sádrokartonáři, zedníci, projektanti, ale také architekti.. Při realizaci tedy můžeme navrhnout vhodná řešení s přihlédnutím k těmto zkušenostem a dovednostem.

Vaší zakázku také dokážeme zpracovat jako celek, kdy za jednotlivá řemesla ručíme a dodáváme vám pouze výsledně odvedenou práci, nikoliv dílčí úspěchy. 

Těšíme se na vaši poptávku.