PŘEDNOSTI NAPÍNANÝCH FÓLIÍ

Mnoho kladů, málo záporů, tak to máme rádi

Napínané fólie jsou moderním trendem. Splňují nenáročnější provozní a estetické požadavky. Montáž napínané fólie na strop či stěnu přináší mnoho zásadních výhod. Rádi se o některé podělíme... 


Individuální tvary a možnosti

Navrhneme funkční a stylové osvětlení pro váš prostor. Vymodelujeme 3D tvary, které na sebe strhnou pozornost. Dokážeme, že osvětlení je jednou z dominant vašeho projektu. Zajistíme potisk vlastní grafikou na více než 200 druhů fólií. 

Design stropů a fólií

Mate rádi moderní design? Jednoduchý, skvěle vypadající a funkční? To jsou přednosti napínaných stropů. Fólie mohou být lesklé, matné, protihlukové, potištěné, barevné, s vlastní grafikou... Vše je vyrobeno a namontováno na míru, dle vašeho interiéru.

Příjemné osvětlení bez stínů

Osvětlením fólie pomocí LED technologie dojde k příjemnému efektu, kdy je prosvětlena velká část stropu nebo stěny. Osvětlení neoslňuje a nevrhá stíny. Lze jej ovládat a stmívat. Také můžete měnit barvy od teplé po studenou bílou nebo ve spektru RGB.

Instalace? Čistá práce...

Další skvělou vlastností je téměř bezprašná instalace. Chcete-li vylepšit osvětlení, srovnat nerovnosti a přitom nechcete stěhovat, malovat a provádět další časově náročné úkony? V takovém případě je pro vás fólie skvělou volbou.

Rychlost instalace 

Na místě instalace práce postupují velmi rychle. Za den je možné napnout 30-50 m² fólie. To je zdaleka nejrychlejší způsob úpravy stropů, stěn a povrchů. Jakýkoliv jiný známý způsob se tomu zdaleka nevyrovná. O sádrokartonu ani nemluvě... 

Skvělé vlastnosti

Jsou pevné, odolné proti nahodilému mechanickému poškození. Snižují hluk v místnostech kde jsou namontovány. Jsou certifikovány pro svou požární odolnost a zdravotní nezávadnost. Nejlepší snížení stropu, které si umíte představit. 

Odolnost proti vodě

Fólie nepropouští a neabsorbuje vodu. V případě zatopení se folie demontuje voda vypustí a poté je folie opět připravena k instalaci. 1m2 folie pojme cca. 100 litrů vody. Rezavá voda nezmění barvu stropu, folie vodu neabsorbuje. Jednoduše skvělé... 

Záruky a garance

Zakázková výroba fólií pro napínané stropy a stěny sebou nese celou řadu certifikací. Všechny naše produkty splňují nejpřísnější kritéria pro provoz. Na barevnou stálost potištěných fólií poskytujeme záruku 12let.  Pro osvětlení používáme kvalitní komponenty 

Cenou budete příjemně překvapeni

Montáži fólie je nejblíže výroba SDK podhledu. Oproti sádrokartonu je montáž folie cca. o 1/3 nákladů dražší. Poměr se může snížit v momentě kdy do sádrokartonu plánujete osvětlené niky. Ty jsou velmi pracné a promítnou se ve výsledné ceně.

Těšíme se na vaši poptávku.