SERVIS, ÚDRŽBA A OPRAVY

Pravidelný servis a služby pro řetězce provozoven

Jsme partnerem řady známých společností s řetězci prodejen po celé ČR. Pro tyto zákazníky zajišťujeme komplexní služby. Pro požadavky našich klientů navrhujeme a realizujeme správná řešení. Zakládáme si na dobře a rychle odvedené práci, která co nejméně naruší běžný provoz. Vzhledem k rozmanitým požadavkům našich zákazníků tento typ servisní činnosti stále rozvíjíme. 

Ovládáme činnosti elektrikáře, instalatéra, sádrokartonáře, malíře. Provádíme drobné stěhovací služby a pravidelné nebo závěrečné úklidy. Tyto činnosti nenabízíme jednotlivě, ale jako součást většího balíku komplexní dodávky služeb. 


Údržba a opravy osvětlení

Zajišťujeme opravy a údržbu osvětlení v prodejnách, restauracích i celých objektech. Snadno najdeme řešení i pro vaší provozovnu. 

Elektro revize

Provádíme pravidelné i závěrečné revize elektrozařízení. Případně také upravujeme elektroinstalaci dle revizní zprávy.

Opravy nouzového osvětlení

Provádíme zkoušky nouzového osvětlení. Měníme baterie nebo celá osvětlovací tělesa. Zpracujeme projektovou dokumentaci.

Rychlost

V případě urgentního problému jsme k dispozici na okamžitý výjezd. Za běžných okolností reagujeme v řádu dnů dle nastaveného SLA.

Spolehlivost

Víme, že vzájemná důvěra prohlubuje obchodní vztah. Co slíbíme to dodržíme. Potíže našich zákazníků řešíme jako by to byly ty naše. 

Čistá práce

Naše práce nezanechává stopy. Pro čistou práci používáme rukavice a například pro vrtání bezprašný systém od BOSCH professional. 


Těšíme se na vaši poptávku.