STROPNÍ A PODHLEDOVÉ OSVĚTLENÍ

moderní funkční a designové...

DLOUHÉ LINIE SVĚTLA 

S velkou oblibou se dnes mnoho technologií v komerčních i soukromých objektech skrývá v sádrokartonovém stropu či podhledu. S nástupem LED technologie je možné podhledů, nik a sádrokartonových konstrukcí využít k osvětlení prostor pomocí dlouhých světelných linií. Lineární osvětlení je plně integrováno do sádrokartonu v podobě dlouhých světelných linií. Tým našich odborníků se postará o návrh, dodávku a realizaci vašeho projektu. Pro liniové a lineární osvětlení jsme zároveň dodavateli potřebných LED profilů od společnosti KLUS design.

Dlouhé světelné linky a linie jsou naší chloubou. Všechny projekty lineárního osvětlení jsou individuální a vyráběné na míru dle přání zadavatele. Světelné linie a linky dokážeme zabudovat do sádrokartonu, tak je svěsit pomocí systému ocelových lanek. Vaše stropní osvětlení nechť se stane chloubou vašeho interiéru.

Výkon osvětlení liniového LED osvětlení je plně individuální. Dlouhé světelné linie mohou sloužit jako hlavní nebo ambientní osvětlení. Vše závisí na zvolené technologii a síle LED pásků. Samozřejmostí pro tento typ osvětlení je také možnost stmívání, úpravy intenzity. Na přání je možné také měnit chromatičnost osvětlení. Tedy regulovat osvětlení od teplé bílé vhodné především ve večerních hodinách až po studenou bílou, která je vhodná pro pracovní výkony během dne.

Instalace tohoto typu osvětlení probíhá v zásadě na tři etapy. Při první schůzce posbíráme podměty a očekávání. Následuje návrh řešení. Další fází je nařezání profilů a vsazení do konstrukce SDK. Po dokončení sádrokartonového podhledu montáž dokončíme závěrečnou instalací LED technologie. Posledním krokem je odzkoušení a předání hotového díla zákazníkovi.

NEPŘÍMÉ OSVĚTLENÍ V PODHLEDECH

Nepřímé osvětlení v sádrokartonových podhledech dodá interiéru příjemnou atmosféru a šmrnc. U tohoto typu osvětlení se světlo šíří do prostoru pomocí odrazu od přilehlé stěny, stropu nebo podhledu. Světelný odraz vytváří efekt většího prostoru.  Abychom dosáhli rovnoměrného svitu po celém obvodu sádrokartonového podhledu využíváme vhodné LED pásky a LED profily. Vše také důkladně upravíme přesně na míru vašemu sádrokartonovému stropu či podhledu.

Rovněž u tohoto typu osvětlení doporučujeme ovládání pomocí změny intenzity. Není nic lepšího, než když se osvětlení přizpůsobí vaší náladě a požadavkům. Nepřímé osvětlení má spíše dekorační charakter. Jako hlavní typ osvětlení jej nelze vyloučit, ale vyžaduje to zvýšené úsilí a dobré plánování. 

Instalaci tohoto typu osvětlení je možné provést až po dokončení SDK podhledu. Doporučujeme však, aby alespoň informační schůzka proběhla dříve. Nejlépe při stavbě sádrokartonového stropu.

Těšíme se na vaši poptávku.