STROPNÍ A PODHLEDOVÉ OSVĚTLENÍ

moderní, funkční a designové...

VYROBÍME DLOUHÉ LINIE SVĚTLA 

S velkou oblibou se dnes mnoho technologií v komerčních i soukromých objektech skrývá v sádrokartonovém stropu či podhledu. S nástupem LED technologie je možné podhledů, nik a sádrokartonových konstrukcí využít k osvětlení prostor pomocí dlouhých světelných linií. Lineární osvětlení je plně integrováno do sádrokartonu v podobě dlouhých světelných linek. Tým našich odborníků se postará o návrh, dodávku a realizaci vašeho projektu. Pro liniové a lineární osvětlení jsme zároveň dodavateli potřebných LED profilů od společnosti KLUS design.

Dlouhé světelné linky a linie jsou naší chloubou. Se vší pokorou si myslíme, že se jedná o moderní, designové a luxusní LED osvětlení s velkou možností individualizace. Všechny projekty lineárního osvětlení jsou ojedinělé a vyráběné na míru dle přání zadavatele. Bezrámečkové světelné linie a linky dokážeme zabudovat do sádrokartonu, nebo také svěsit pomocí systému ocelových lanek. Vaše stropní osvětlení nechť se stane chloubou interiéru vašeho domu, bytu nebo komerčních prostor.

Inspirace osvětlení, interiérů a našich dovedností. Pro více informací klikněte...

Světelný výkon liniového LED osvětlení lze upravit podmínkám nebo požadavkům investora. Dlouhé světelné linie mohou sloužit jako hlavní nebo ambientní osvětlení. Vše závisí na zvolené technologii a síle LED pásků. Samozřejmostí pro tento typ osvětlení je také možnost stmívání, úpravy intenzity. Na přání je možné také měnit chromatičnost osvětlení. Tedy regulovat osvětlení od teplé bílé vhodné především ve večerních hodinách až po studenou bílou, která je vhodná pro pracovní výkony během dne.

Bezrámečkové stropní nebo nástěnné světelné linie, které plně splynou se sádrokartonovým stropem, podhledem nebo stěnou nechají prostor vyniknout. LED pásky na stropě poskytují dostatečný světelný výkon.  Podhled s LED osvětlením nahradí běžná světla či vestavná svítidla do sádrokartonu. Osvětlení podhledu pomocí LED profilů můžeme jednoznačně doporučit. 

Instalace tohoto typu osvětlení probíhá v zásadě na tři etapy. Při první schůzce posbíráme podměty a očekávání. Následuje návrh řešení. Další fází je nařezání profilů a vsazení do konstrukce SDK. Po dokončení sádrokartonového podhledu montáž dokončíme závěrečnou instalací LED technologie. Posledním krokem je odzkoušení a předání hotového díla zákazníkovi. Nahlédněte do galerie našich referencí.

VYROBÍME SÁDROKARTONOVÉ PODHLEDY I NEPŘÍMÉ OSVĚTLENÍ

Nepřímé osvětlení v sádrokartonových podhledech dodá interiéru příjemnou atmosféru a šmrnc. U tohoto typu osvětlení se světlo LED pásku šíří do prostoru pomocí odrazu od přilehlé stěny, stropu nebo podhledu. Světelný odraz vytváří efekt většího prostoru.  Abychom dosáhli rovnoměrného svitu po celém obvodu sádrokartonového podhledu využíváme vhodné LED pásky a LED profily. Vše také důkladně upravíme přesně na míru vašemu sádrokartonovému stropu či podhledu.

Rovněž u tohoto typu osvětlení doporučujeme ovládání pomocí změny intenzity. Není nic lepšího, než když se osvětlení přizpůsobí vaší náladě a požadavkům. Nepřímé osvětlení má spíše dekorační charakter. Jako hlavní typ osvětlení jej nelze vyloučit, ale vyžaduje to zvýšené úsilí a dobré plánování. 

Instalaci tohoto typu osvětlení je možné provést až po dokončení SDK podhledu. Doporučujeme však, aby alespoň informační schůzka proběhla dříve. Nejlépe při stavbě sádrokartonového stropu.

Inspirace osvětlení, interiérů a našich dovedností. Pro více informací klikněte...

Těšíme se na vaši poptávku.