VEŘEJNÉ LED OSVĚTLENÍ

Moderní svítidla vás přiblíží úsporám...

Jistě přijde doba kdy budete zvažovat výměnu stávajících rtuťových či sodíkových výbojek pouličních lamp veřejného osvětlení za moderní LED technologii. Problematice se dlouhodobě věnujeme proto jsme pro vás připravili několik zajímavých informací. 

K novým poptávkám veřejného osvětlení přistupujeme vždy zodpovědně. Zpracujeme světelný projekt, abychom splnili všechny předepsané normy. Vybereme vhodná svítidla, u kterých dbáme na kvalitu použitých komponent. Není proto výjimkou záruka 5 let na odvedenou práci a použité lampy veřejného osvětlení. 


Úspora elektrické energie

S přechodem na LED technologii dosáhnete úspory elektrické energie 30-60%. Rádi pro vás tuto úsporu spočítáme společně s návratnost investice. 

Chromatičnost osvětlení

Na rozdíl od venkovní reklamy není u veřejného osvětlení požadavek, aby na sebe upoutávalo pozornost. Proto doporučujeme chromatičnost v rozmezí 3500 - 4500K. 

Pokročilé technologie

Využíváme pouze LED svítidla s kvalitními čipy firmy SAMSUNG a zdroji značky MEANWELL. Záruka 5-let na svítidla a odvedenou práci.  

Redukce a příslušenství

Pro všechna námi dodávaná svítidla nabízíme kompletní příslušenství pro snadnou montáž. Redukce na výložník, dřík a další držáky. 

Odolnost a krytí IP66

LED lampy jsou vystaveny celoročnímu provozu. Splňují proto požadavky na kvalitu i třídu krytí IP66. Odolnost vůči prachu a vodě.

Mnoho možností využití

Moderní LED lampy se využívají k osvětlení cest, chodníků, veřejných komunikací, parků parkovišť. V průmyslových areálech a halách.

Těšíme se na vaši poptávku.