VÝROBA LED SVÍTIDEL

Navrhněte designová svítidla, my je vyrobíme

Jsme výrobci svítidel jedinečných tvarů funkcí a možností. Pro sestavení svítidel používáme nejmodernějších technologií. Dbáme přitom na vysokou technickou kvalitu jednotlivých komponent. Výsledkem jsou jedinečná svítidla a osvětlení na míru, které jinde nespatříte.


MIFOR - draw a shape!

Prvním ze systému je náš oblíbený MIFOR. Je velmi tvůrčí, nabízí širokému publiku nakreslit vlastní tvary svítidel, která jsou následně přenesena na výrobní linku. Navrhněte svítidla, která vyhovují vašim potřebám. My je vyrobíme a postaráme se o celý proces realizace osvětlení včetně montáže. 


GIZA DUO-LL - kruhy kam oko dohlédne

Systém GIZA DUO-LL nabízí výrobu zakázkových linií, čtverců a kruhů o individuálních rozměrech. Všechny typy osvětlení svítí dvěma směry po obvodu. U kruhových svítidel na zakázku platí, že nejmenší poloměr je 240mm a největší je v řádu kilometrů. Dodejte nám tvary nebo poloměr svítidel a my je vyrobíme na míru vašim požadavkům.


LINIE a LINEÁRNÍ osvětlení nejen v sádrokartunu

Vše o tomto systému je popsáno ve speciálním článku. Na osvětlení podhledu kolejnicovým nebo lineárním typem osvětlení jsme odborníci v oboru. Těšíme se z řady provedených realizací osvětlení. Provádíme návrh, výrobu a montáž tohoto typu LED osvětlení. Liniová svítidla mohou být zapuštěna v sádrokartonu, přisazená k povrchu, nebo svěšená v prostoru.

Těšíme se na vaši poptávku.