BEZPEČNOST EZS A EPS

Víte co se kde šustne...

Chytré řešení pro váš rezidenční dům nebo objekt se dokonale postará o bezpečnost a ochranu majetku. Propojením se zabezpečovacími systémy EZS a EPS získáte všechny informace o aktuálních událostech i v momentě kdy jste mimo domov. Objekt dokážete na dálku odstřežit, zastžit, či udělit jednorázový přístup.  Systémy je navíc možné napojit na pult centrální ochrany.

Na kamerový sytém, máte přístup odkudkoliv přes mobilní aplikaci nebo přes prohlížeč ve vašem PC. Zároveň je nabídka přístupná také na všech nástěnných či stolních ovládacích panelech. 

Specializujeme se na montáž produktů firmy PARADOX SECURITY SYTEMS. Tyto zabezpečovací systémy považujeme za nejlepší na trhu. Navíc si skvěle rozumí s chytrou instalací systému Control 4. 

Pohybová čidla, detektory dveří a oken bezpečně rozpoznají nezvaného hosta. Poslouží vám také v momentě kdy opouštíte domov a nechtěně necháte otevřené dveře nebo okno. 

Požární čidla, detektory CO, topných plynů a rozpoznání úniku vody vás budou včas informovat o nenadále situaci. Připravené havarijní a krizové scénáře vám umožní bezpečný únik, ochrání, co bude možné, a přivolají pomoc.


EZS

IP kamery, pohybová čidla, detektory otevřených nebo zavřených oken a dveří dveří, detektory proti rozbití skla, detektory kontroly průtoku / úniku vody a další chytré funkce pomáhají chránit váš majetek. 

EPS

Zajišťuje pomocí čidel a hlásičů včasnou signalizaci případného požáru. Pro instalace, kde není použití elektrické požární signalizace stanoveno požární zprávou nabízíme řadu doplňkových požárních hlásičů.

Nouzové tlačítko

Nouzové tlačítko v menu každého terminálu, v aplikaci na telefonech, v hlasových povelech. Na systém chytrého domu je spolehnutí v každé situaci kterou život přináší. 

Těšíme se na vaši poptávku.