Napínané stropy pomocí fólie

Jedinečný, moderní a funkční sytém osvětlení

Napínaný strop
Napínaný strop

světlo, fólie a strop 

PROSVĚTLENÉ NAPÍNANÉ STROPY

Napínaný strop lze doplnit klasickými závěsnými či bodovými svítidly.

Nejlepší variantou je podsvícení folie pomocí LED pásků, kdy získáte plošné prosvětlení fólie. Výhodou je velká osvětlená plocha tlumeným světlem, které neoslňuje a pod kterým se nevytváří stíny. Tento typ instalace je nejpopulárnější a velmi žádaný. 

Další oblíbenou možností je osvětlení obvodu napínaného stropu. Lze jej docílit pomocí speciálních hliníkových lišt, do kterých je možné nainstalovat jak LED pásek a další osvětlovací prvky tak také uchytit fólii. 

Pro LED pásky nabízíme celou řadu možností ovládání včetně stmívání, CCT ( volitelná změna chromatičnosti od teplé bílé po studenou bílou) až po RGB a RGBW.  Bez potíží se také dokážeme napojit na řízení osvětlení vašeho "chytrého domu". 

potištěná fólie a reklama

POTISK FÓLIE PRO REKLAMNÍ ÚČELY

Oblíbeným využitím moderních napínaných fólií jsou také velké reklamní plochy. Folii potiskneme individuálním reklamním sdělením. Vyrobíme vhodný box z materiálů jako je hliník, MDF deska nebo sádrokarton. Do tohoto boxu se folie vypne pomocí instalace speciálních pro tento účel vhodných lišt.. Prosvětlení reklamní plochy řešíme formou instalace LED technologie uvnitř boxu. Tímto postupem vyrobíme reklamní banner, reklamní stěnu, strop nebo celý stánek. V této souvislosti je dobré podotknout, že vlastnosti potištěné fólie jako je pružnost a barevná stálost zůstanou nejlépe zachovány při instalaci v interiéru. Teploty pod 10 stupňů celsia jsou pro elastické vlastnosti folie kritické a fólie se stává velmi křehkou a náchylnou k protržení.

NAPÍNANÉ STROPY
fólie a strop

Práce se světlem úzce souvisí se zpracováním celého stropu místnosti. Mimo sádrokartonu nebo kazetových stropů vám můžeme doporučit systém napínaných stropů. Jedná se o nejrychlejší možnost rekonstrukce místnosti, zcela bez znečištění prostor. Napínané stropy umožňují architektům a designerům popustit uzdu fantazie a pracovat ve zcela nové dimenzi fantazie osvětlení, tvarů a grafiky. 

Varianty napínaných stropů jsou v nepřeberném množství. Od matných barev, nerozeznatelných od klasického stropu až po materiály ve vysokém lesku či zrcadla. Specialitou jsou potištěné folie, kde se představivosti meze nekladou. 

Důležitou vlastností napínaných stropů je také zvuková izolace, která přichází ruku v ruce s instalací fólií. Proto jsou tyto typy stropů vhodné například do skleněných zasedacích místností v office budovách, kde jinak dochází k ozvěnám. Napínaný strop samozřejmě také lépe odhluční běhající děti sousedů, kteří bydlí přímo nad vámi :-) 

Technicky lze do napínaného stropu zakomponovat všechny výdechy vzduchotechniky, požární čidla, kouřová čidla, WIFI AP a další technologie.

potištěná fólie a strop

PROSVĚTLENÉ A POTIŠTĚNÉ NAPÍNANÉ STROPY

Pomyslnou třešničkou na dortu je kombinace instalace napínané fólie na strop, společně s prosvětlením pomocí LED technologie a individuálním potiskem. Pod individuálním potiskem si můžete představit opravdu cokoliv, co vás napadne.  

Těšíme se na vaši poptávku.