NAŠE REALIZACE

Provedené realizace jsou chloubou naší firmy...

Spokojenost zákazníků je nejlepší vizitkou naší firmy. Mnoho našich klientů důvěřuje technickým dovednostem  a zkušenostem firmy Luxifer. Ať už všeobecně známí zadavatelé z oblasti technologií nebo soukromé osoby - všichni si cení našeho celkového servisu: od poradenství, přes plánování, až po koncovou realizaci. Jména našich klientů hovoří sama za sebe - a za naši kvalitu. Udělejte si představu o rozmanitosti našich prací. Prohlédněte si naši obrazovou galerii. Informace k referenčním projektům obdržíte na info@luxifer.cz


Inspirace osvětlení, interiérů a našich dovedností. Pro více informací klikněte...Byt Košíře

V novostavbě v Košířích jsme se pustili do úpravy elektroinstalace a osvětlení. pro našeho klienta jsme vybudovali sádrokartonové podhledy, do kterých jsme zabudovali liniové osvětlení. V obývací části jsme vytvořili originální světelný obrazec, který nás baví dodnes. V ložnici je osvětlení nepřímé, vytvořené pomocí fabionu, který svítí odrazem o strop. Vše je ovládané nástěnnými tlačítky a systémem Philips HUE. Součástí stavební části byla úprava elektroinstalace pro potřeby osvětlení. zednické práce, malování prostor.  


Byt Prosek

V naší další zakázce jsme pro klientku z Proseka rekonstruovali byt 2kk po 10ti letech užívání. Kompletní úpravou prošla koupelna, kde bylo vše původní vybouráno. Vana byla vyměněna za sprchový kout. Nové jsou obklady, dlažba, koupelnový nábytek a osvětlení. V dalších místnostech jako chodba, obývací pokoj a ložnice byl vybudován SDK podhled a do něj zapuštěno LED osvětlení. Byly provedeny úpravy elektroinstalace. Ovládání osvětlení probíhá skrze systém Philips HUE.


Byt Krč

 K realizaci rekonstrukce bytu v pražské Krči jsme byli přizváni za účelem návrhu a montáže LED osvětlení. Navrhli jsme osvětlení prostoru formou nástěnného fabionu. Fabion je nástěnná lišta připevněná ke zdivu plnící účel nepřímého osvětlení prostoru. Dále jsme vyrobili dlouhé světelné linie pro stropní osvětlení v sádrokartonu. V koupelně jsme pak navrhli osvětlení niky a montáž orientačního nástěnného osvětlení. 


Mustek Parallel Station

V Praze na Můstku před námi stála další výzva. Do památkově chráněných štukových stropů zakomponovat osvětlení, které upoutá pozornost všech, kteří projdou okolo ulicí Na Příkopech. Svěšená stropní svítidla plní ve dne charakter hlavního osvětlení a večer se změní na ambientní. Netradiční pojetí LED světelných trubic je bezesporu dominantou celého prostoru.  


GHC Genetics

Rekonstruovali jsme kliniku GHC Genetics v Holešovičkách... Ve spolupráci s architekty jsme pro našeho klienta provedli rekonstrukci bývalých prostor bezpečnostní agentury pro nové využití společnosti GHC Genetics. Výsledkem jsou moderní kanceláře, laboratoře, odběrná místa a další zázemí pro lékaře a personál. V rekonstrukci byly obsaženy zejména tyto činnosti. Stavební práce, elektrikářské práce, osvětlení, vzduchotechnika, úprava vody a kanalizace. 


Byt Liboc

Návrh architektonického studia jsme realizovali pro klienta v lokalitě Praha Liboc. Za zmínku stojí především montáž liniového osvětlení do již hotového sádrokartonového podhledu v prostoru koupelny. Dvě tenké linky vedle sebe poskytují dostatek osvětlení pro prostor koupelny. Liniové osvětlení v prostoru chodby a kuchyně je stmívatelné, proto skvěle vyhovuje požadavkům klienta a zároveň poskytuje dostatek světelného výkonu v momentech kdy je to třeba. 


The Miners Coffee & Characters

Kavárna The Miners Coffee & Characters kompletně osvětlena našimi svítidly. Není zvykem, aby v kavárně zákazníci zvedali hlavy ke stropu. Cca. 6m dlouhý a 1,5m široký světelný obdélník však budí respekt. Navíc je zavěšen na velmi tenkých ocelových lankách. Svítí dvěma směry. Nepřímo osvětluje vysoký strop s klenbou a přímo pak pracovní a návštěvní zónu kavárny. Další světelné linie, bodová světla, ale i zavěšená svítidla jsou rovněž naším návrhem, který se proměnil v praxi. Káva je skvělá zastavte se tam.   


Bistro KRO

Progresivní Bistro KRO na Náměstí Jiřího z Poděbrad jsme osvětlili bleskem. Instalace, která plní stránky řady časopisů se změřením na design je z naší dílny. Využili jsme hliníkový profil KLUS 3035 a osadili jej LED pásky CCT se změnou chromatičnosti. Výsledným efektem se kocháme dodnes. Návštěvu bistra doporučujeme vaří tam skvěle.


Retro Music Hall

Realizace osvětlení při rekonstrukci hudebního klubu Retro Music Hall ve Francouzské ulici v Praze


Hotel Intercontinental

KOMPLETNÍ ELEKTROINSTALACE 
PRO FITNESS V PRAŽSKÉM HOTELU INTERCONTINENTAL

Realizace osvětlení, ozvučení, zásuvkových rozvodů,  internetu, WIFI a kamerového systému při kompletní rekonstrukci fitness v hotelu Intercontinental v Praze


Maršíkova Liberec

Neotřelá instalace LED osvětlení chodeb a schodišť v činžovním domě v Liberci


Office Pro

Zajímavá instalace LED osvětlení zasedací místnosti a schodiště firmy OFFICE PRO.


Rezidence Vltava

Kompletní osvětlení mezonetového bytu v Rezidenci Vltava v Praze - Karlíně 


RD Psáry

V novostavbě rodinného domu jsme upravovali rozvody elektro pro kuchyňskou linku a spotřebiče a osvětlení obývacích prostor


Národní Třída

Podkrovní prostory osvětlené svítidly s LED pásky v ALU profilech 
v Praze na Národní Třídě


Apartmány Medvědín

Provedení kompletní rekonstrukce osvětlení v nových Apartmánech Medvědín ve Špindlerově Mlýně


Anatolia

Osvětlení prodejních prostor v prodejně luxusních potravin v Praze Na Příkopě závěsným lištovým systémemCasino

Pro známou síť casin jsme v Plzni realizovali montáž LED osvětlení v interiéru jednoho z nich. Romotop

Venkovní osvětlení fasády a firemních nápisů prodejny Romotop v Praze na Smíchově