VZDUCHOTECHNIKA, KLIMATIZACE A VYTÁPĚNÍ

Tepelný komfort se značnou úsporou nákladů...

Inteligentní domov nebo celý objekt s řídícím systémem udrží zvolenou teplotu s maximální efektivitou. Vždy vhodně zkombinuje všechny zdroje tepla společně s okolním počasí a povětrnostními vlivy. Do této hry "co se stane když" vstupuje také systém stínění oken formou žaluzií a rolet. Je například zbytečné vytápět dům pokud do oken svítí slunce, v daný okamžik pouze stačí najít vhodnou polohu žaluzií. Technologie vytápění jako plynový kotel, tepelné čerpadlo, solární ohřev, elektrické těleso ve vzduchotechnice nebo topení klimatizační jednotkou se proto využívají efektivně.

Aby se dům v létě nepřehříval, inteligentní řízení domu umí ovládat stínící rolety a klimatizační jednotky, takže zabrání nekomfortní teplotě a vlhkosti. Topení, větrání a chlazení zle účinně blokovat, pokud je otevřené okno. 

Přirozenou vlastností systému Control 4 je integrace a ovládání svítidel, která odpovídají nejnovějším trendům. Snadno tak lze ovládat všechna LED svítidla včetně LED pásků s přívlastky CCT, RGB, RGBW a další.  


Okenní žaluzie

Inteligentní řízení domu umí ovládat stínící rolety a klimatizační jednotky v maximální souhře. Tato kombinace zaručuje maximální komfort pro rezidenty i návštěvníky.

Podlahové vytápění a radiátory

Přehledné dotykové panely zaručují komfortní ovládání. Snadno tak změníte intenzitu vašeho osvětlení.

Rekuperace energií

Vyvětrejte svůj objekt se zavřenými okny. Přiváděný vzduch získává od vzduchu odváděného převážnou část jeho tepla. Díky použité filtraci je také zbaven prachu, pylu a alergenů.